spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: РЕЗУЛТАТИ - ПИСМЕН ДЕЛ - КРИВИЧНО ПРАВО И ГРАЃАНСКО ПРАВО (ПРАВОСУДЕН...

МП: РЕЗУЛТАТИ – ПИСМЕН ДЕЛ – КРИВИЧНО ПРАВО И ГРАЃАНСКО ПРАВО (ПРАВОСУДЕН ИСПИТ)

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...