spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОгласи за вработувањеАВРСМ: Активни огласи од Работодавците

АВРСМ: Активни огласи од Работодавците

Прочитајте и аплицирајте:??

 

ОГЛАСИ за вработување 

 

Извор: Агенција за вработување 

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...