spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Известување за полагање нотарски испит

МП: Известување за полагање нотарски испит

Прочитајте и дознајте:??⚖️⚖️⚖️

Известување за полагање нотарски испит

 

 

 

 

 

Извор: Министерство за правда

Прочитајте

Град Скопје: Соопштение

0
Градот Скопје со новите специјално адаптирани моторни возила, овозможува полесно движење на децата и лицата со потешка телесна инвалидност. Новите возила се посебно адаптирани...