spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Резултати писмено македонски - турски и обратно

МП: Резултати писмено македонски – турски и обратно

Прочитајте

МЗ: Министерот Таравари во посета на хируршките клиники – До петок...

0
Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари денеска по извршеното примопредавање на функцијата веднаш излезе на терен и ги посети хируршките клиники во клиничкиот комплекс,...