spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeСамостојни органиСамостојни државни органиДКСК: Оглас – Краткорочен ИТ експерт за систем за управување со човечки...

ДКСК: Оглас – Краткорочен ИТ експерт за систем за управување со човечки ресурси

Прочитајте и дознајте: ??

 

Оглас – Краткорочен ИТ експерт за систем за управување со човечки ресурси

 

 

Извор: Државен завод за статистика 

Прочитајте

МЗ: Министерот Таравари во посета на хируршките клиники – До петок...

0
Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари денеска по извршеното примопредавање на функцијата веднаш излезе на терен и ги посети хируршките клиники во клиничкиот комплекс,...