spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМВР: Шалтерите за издавање готови документи во МРТВ ќе работат и во...

МВР: Шалтерите за издавање готови документи во МРТВ ќе работат и во сабота

Министерството за внатрешни работи ги известува граѓаните дека во сабота (06.01.2024) ќе работат шалтерите за издавање на готови документи во објектот во МРТВ (од 08 до 16 часот).

 

 

 

 

Извор: Министерство за внатрешни работи 

Прочитајте