spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниВевчани: Се поставува заштитна ограда на парниот правец “Шопев мост – Здравствен...

Вевчани: Се поставува заштитна ограда на парниот правец “Шопев мост – Здравствен дом Вевчани”

Започнаа со градежни активности за изградба на заштитна ограда на патниот правец “Шопев мост – Здравствен дом Вевчани”.

Извор: Општина Вевчани

Прочитајте