spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКарбинци: Јавен двоен тоалет на локација кај повеќенаменското игралиште во с.Таринци

Карбинци: Јавен двоен тоалет на локација кај повеќенаменското игралиште во с.Таринци

Да бидеме совесни и да разумни граѓани, одговорно да се однесуваме кон средината во која живееме за доброто на сите нас и за доброто на идните генерации!

 Напомена:

Објектот е под видео надзор!

Секој вандализам и несовесно однесување ќе биде строго санкционирано!

Извор: Општина Карбинци

Прочитајте

Се реализираше примопредавањето на премиерската функција

0
Во Владата на Република Северна Македонија, досегашниот претседател на Владата, Талат Џафери, ја предаде премиерската функција на новоизбраниот претседател на Владата, Христијан Мицкоски. По пристигнувањето,...