spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниДолнени: Еколошки викенд во општината

Долнени: Еколошки викенд во општината

Прочитајте

Карпош: Соопштение

0
Општина Карпош е згрозена од синоќешниот немил настан во ромската населба во Злокуќани. Такво насилие, крволочност, со употреба на лопати, секири, ножеви… (за среќа...