spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниИлинден: Соопштение

Илинден: Соопштение

Се известуваат сите жители на општина Илинден дека јавниот повик за доделување на еднократна парична помош за набавка на инвертер клими или соларни панели во 2024 година е затворен поради исцрпување на финансиските средства поради што повеќе нема да се примаат барања во архивата на општина Илинден.

Извор: Општина Илинден

Прочитајте