spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКрушево: Оглас за издавање на сувенирница

Крушево: Оглас за издавање на сувенирница

Општина Крушево објавува јавен оглас за издавање во закуп на киоск бр. 4 на Гумење.

Целосниот јавен повик и образецот за понуда во документите подолу.

Прочитајте

Гази Баба: Постапка за утврдување на штета врз земјоделските култури како...

0
Ги информирамe граѓаните на Општина Гази Баба дека по разговор на градоначалникот Бобан Стефковски со Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Цветан Трипуновски започнуваме...