spot_img

Ѓорче Петров: Реконструирана е улица ,,Мијачка“ во Дексион

ОпштиниЃорче Петров: Реконструирана е улица ,,Мијачка“ во Дексион

Најчитано

Поставена е атмосферска канализација и асфалт во должина од 150 метри.

Извор: Општина Ѓорче Петров 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе