spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМИОА: Покана за обука на членовите на Мрежата за човечки ресурси

МИОА: Покана за обука на членовите на Мрежата за човечки ресурси

Почитувани,

Во прилог е поканата за обука на членовите на Мрежата за човечки ресурси.

ПОКАНА

Извор: Министерство за информатичко општество и администрација 

Прочитајте

Охрид: Успешно реализирана еколошката акција „Генералка Викенд“

0
Голема количина на ПЕТ амбалажа и мешан отпад беа собрани во рамки на еколошката акција „Генералка Викенд“ која се одржа во петокот на 17-ти...