spot_img

Гостивар: Инсталации на фекална канализација на улицата “Балиндолска”

ОпштиниГостивар: Инсталации на фекална канализација на улицата “Балиндолска”

Најчитано

Инсталациите на фекална канализација на улицата “Балиндолска”продолжуваат со висок интензитет.

Извор: Општина Гостивар 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе