Гостивар: Систем со Тајмер за наводнување на градскиот парк

ОпштиниГостивар: Систем со Тајмер за наводнување на градскиот парк

Најчитано

Се инсталираше системот со Тајмер за наводнување на градскиот парк.

Извор: Општина Гостивар 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе