Кавадарци: Благодарници на фудбалерите и управата на ГФК Тиквеш

ОпштиниКавадарци: Благодарници на фудбалерите и управата на ГФК Тиквеш

Најчитано

Градоначалникот на Кавадарци Митко Јанчев и претседателот на Советот Ристо Сакалиев, од името на Локалната самоуправа Кавадарци и Советот на Општина Кавадарци на сите фидбалери и управата на ГФК Тиквеш,им доделија Благодарници за големиот успех, за пласманот во најелитното фудбалско натпреварување ПМФЛ.

 

Само напред момци!

Извор: Општина Кавадарци 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе