spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМаркетингGarmin.mk: Најдобрите часовници за Вас

Garmin.mk: Најдобрите часовници за Вас

Тимот на Јавна администрација ви ги претставува Garmin.mk– Најдобрите часовници во Македонија.

За сите вработени во администрацијата и јавниот сектор, но и сите граѓани погледнете ги тука најбараните модели на GARMIN.MK   за секоја прилика.

Тимот на Јавна администрација заедно со Garmin.mk ви нудиме одлична понуда и поволности при купување на вашиот омилен часовник преку Javnaadministracija.mk.

Зошто да ги купите  Garmin.mk ?

Модерниот начин на живот, се поголемата потреба од информации, мерење физичка активност и здрав животен стил ги насочија светските производители кон smart часовници кои мерат и нудат многу информации на Вашата рака.

GARMIN e водечки светски производител во оваа област. Понудени се наколку серии со многу различни модели за секоја потреба и секој животен стил.

 

Ќе издвоиме неколку часовници кои се најпопуларни …
Најпопуларна unisex комбинација е серијата Vivo, моделите од Vivoactive 4 серијата

Време е да си ги нарачате вашите омилени Garmin часовници, бидете Авантуристи но и Модерни во вашиот стил на живеење и облекување.

Првата понуда со поволности од Тимот на Јавна администрација е: 

Код купон при нарачка – JAVNAADMINISTRACIJA600

Извор:  Javnaadministracija.mk

Прочитајте

Јегуновце: Работна посета низ повеќе населени места

0
Градоначалникот на општина Јегуновце беше на работна посета низ повеќе населени места во општина Јегуновце каде направив увид на започнати проекти: Во завршна фаза е...