spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Косење на грмушките покрај патиштата

Гостивар: Косење на грмушките покрај патиштата

Продолжуваме со косење на грмушките покрај патиштата.

Со зголемување на видливоста на патишта, придонесуваме за зголемување на безбедноста во сообраќајот.

Извор: Општина Гостивар

Прочитајте

МЗ: Министерот Таравари во посета на хируршките клиники – До петок...

0
Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари денеска по извршеното примопредавање на функцијата веднаш излезе на терен и ги посети хируршките клиники во клиничкиот комплекс,...