spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Беловиште, поставување на канализација

Гостивар: Беловиште, поставување на канализација

Беловиште, поставување на канализација во должина од 140 метри.

Извор: Општина Гостивар

Прочитајте

Град Скопје: Соопштение

0
Ја известуваме пошироката јавност дека денес од објава на извесен организатор на SkopYard кој од 21 март без претходно добиена согласност најавувал дека на...