spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Започнаа работите за поставување штитови околу реката Вардар

Гостивар: Започнаа работите за поставување штитови околу реката Вардар

Започнаа работите за поставување штитови околу реката Вардар.

Извор: Општина Гостивар

Прочитајте