spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Чегране – поставување на атмосферска канализација

Гостивар: Чегране – поставување на атмосферска канализација

Чегране – Започнаа работите за поставување на атмосферска канализација.

Извор: Општина Гостивар

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...