spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Канализација во населбата „Керамидница“

Гостивар: Канализација во населбата „Керамидница“

Започнаа работите за поставување на канализација во населбата „Керамидница“ во должина од 257 метри.

Извор: Општина Гостивар

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...