spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМаркетингDI&AS: Понуда за целата администрација и јавен сектор

DI&AS: Понуда за целата администрација и јавен сектор

Тимот на Јавна администрација ви ги претставува новите соработници и поддржувачи Dental Implant Solutions од Скопје.???

За сите вработени во администрација и јавен сектор преку Javnaadministracija.mk добивате 20% попуст на сите услуги од Dental Implant Solutions???

ПО ПОВОД НОВОТО ОТВАРАЊЕ! СЕГА Е ИДЕАЛНО ВРЕМЕ ДА ЈА РАЗУБАВИТЕ ВАШАТА НАСМЕВКА!!! ДОЗВОЛЕТЕ НИЕ ДА ЈА КРЕИРАМЕ ВАШАТА СОВРШЕНА НАСМЕВКА!

РАЗУБАВЕТЕ ГО ЛЕТОТО СО СОВРШЕНА НАСМЕВКА, ЗОШТО ВИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВАТЕ!

Промотивен период на
Ласерко белеење на заби.
Нанокомпозитни фасети, брзо, безболно и финансиско достапно решение за вашата насмевка.

Нова насмевка за само два часа.
Компомерни ламинати, нова насмевка за само еден ден, без болка и без оштетување на вашите заби ! Само една посета ве дели од посакуваната совршена насмевка.

Порцелански ламинати, минимална препарација, безболно и без промена на боја. Добивате насмевка која трае!

Cad-Cam Zirconia, комплетно нова насмевка за само 7 дена.

?????За целата администрација и јавен сектор – Понуда на месецот – ЛАСЕРСКО БЕЛЕЕЊЕ, ПОЛИРАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБЕН КАМЕН за 2000 денари. ?????

??ЛАСЕРСКОТО БЕЛЕЕЊЕ е во 2 СЕАНСИ??

Погледнете ги сите понуди и промоции ??? DI&AS ? Dental Implant Solutions ???

Само во Dental Implant Solutions Сите СТОМАТОЛОШКИ УСЛУГИ СЕ ЛАСЕРСКИ ПОДДРЖАНИ ???

 

ЗАКАЖЕТЕ БЕСПЛАТЕН ПРЕГЛЕД !!!

☎️070 268-835?

Извор: Javnaadministracija.mk

Прочитајте