Радовиш: Нова површина за Паркинг простор

ОпштиниРадовиш: Нова површина за Паркинг простор

Најчитано

 

Уредување на површина на парцелата на општински објект со поставување на бекатон со намена за паркирање.

 

Извор: Општина Радовиш 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе