Радовиш: Улицата Бел Камен со нов асфалтен слој

ОпштиниРадовиш: Улицата Бел Камен со нов асфалтен слој

Најчитано

Санација односно отстранување на стариот бетонски слој и асфалтирање со нов асфалтен слој на дел од улицата Бел камен во Радовиш.

 

 

 

 

 

Извор: Општина Радовиш

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе