spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниРадовиш: Проширување на Градските гробишта со пристапен пат

Радовиш: Проширување на Градските гробишта со пристапен пат

Асфалтиран е пристапниот пат кон новиот проширен дел на градските гробиштата, и обезбеден паркинг надвор од кругот на гробиштата.

 

 

Извор: Општина Радовиш 

Прочитајте