spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeПолитички партииПретседателот Заев гласаше на вонредните внатрепартиски избори

Претседателот Заев гласаше на вонредните внатрепартиски избори

Почитувани,

СДСМ поставува нови, највисоки стандарди на македонската политичка сцена. Денеска се одржуваат вонредните внатрепартиски избори за претседател на СДСМ.

Во прилог ви испраќаме фотографии од денешното гласање на претседателот на СДСМ Зоран Заев во општинскиот штаб во Струмица на вонредните вантрепартиски избори.

 

 

 

 

Извор: СДСМ

Прочитајте

Петровец: Одржан четвртиот меѓународен турнир во бокс во Куманово

0
Се одржа четвртиот меморијален меѓународен турнир во бокс во Куманово „Мирослав Петровиќ“. И оваа година честа да го отвори овој турнир му припадна на...