spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЧаир: Здружението на инвалиди на трудот – Чаир додели Благодарница

Чаир: Здружението на инвалиди на трудот – Чаир додели Благодарница

Во оваа прилика со членовите на ова Здружение разговаравме за нивните социјални потреби и за продлабочувањето на соработката меѓу нашите две институции.

 

 

 

Извор: Општина Чаир

Прочитајте