spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниСарај: Предлог Буџет за 2022 година

Сарај: Предлог Буџет за 2022 година

ПРЕВЗЕМИ ПРЕДЛОГ БУЏЕТ 2022.PDF
 

 

За сите граѓани кои се заинтересирани да дадат забелешки, сугестии или предлози за буџетот за 2022 година, можете да ни пишете со пополнување на формуларот подолу!

Рокот до кој можете да ни пишете во врска со предлог-буџетот е 23.12.2022 (четврток).

 

 

 

Извор: Општина Сарај 

Прочитајте

Бутел: По 40 години реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки”

0
Нема запирање кога се работи за доброто на граѓаните и за нивните потреби. Денес, започна реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки” со површина од 3000...