Гевгелија: Утре, прекин во електроснабдувањето во Кованец

ОпштиниГевгелија: Утре, прекин во електроснабдувањето во Кованец

Најчитано

Утре (21 јули, 2022 година), прекин во електроснабдувањето ќе имаат потрошувачите во населеното место Кованец.

Прекинот ќе започне во 08:00 часот, а ќе трае до 14:00 часот.

Извор: Општина Гевгелија

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе