Кисела Вода: Изменето сообраќањето на 41А и 42 во Драчево

ОпштиниКисела Вода: Изменето сообраќањето на 41А и 42 во Драчево

Најчитано

По известување добиено од ЈСП Скопје, ве информираме дека линиите 41А  и 42 ќе сообраќаат со изменет возен ред.

Имено, поради изведување на градежни активности, истите ќе се движат во Драчево од кај тополите, право кон селото Драчево во двата правци.

 

 

 

 

Извор: Општина Кисела Вода

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе