Со ИутеКредит поголеми можности за остварување на твоите желби. Посети едно од седумте светски чуда

МаркетингСо ИутеКредит поголеми можности за остварување на твоите желби. Посети едно од...

Најчитано

Ако долго време сте размислувале да посетите барем едно од седумте познати светски чуда, сега е моментот да се одлучите. Вашето патување можете да го започнете со најблиската дестинација до Балканот, Колосеумот во вечниот град Рим во Италија. Можете да резервирате директен лет за Каиро и да ги посетите пирамидите во Гиза или пак да патувате до Пекинг и да го посетите големото архитектонско чудо Кинескиот ѕид.

Во светската понова листа се вбројуваат следните: Кинескиот Ѕид во Кина, Древниот град Петра во Јордан, Спасителот Исус Христос во Рио де Жанеиро – Бразил, Мачу Пикчу во Куско – Перу, Чичен Ица во Јукатан – Мексико, Колосеумот во Рим – Италија и Таџ Махал во Агра – Индија.

За да бидете чекор поблиску до остварување на  вашите планови и желби доволно е да ја побарате финансиската поддршка од ИутеКредит Македонија. Доволно е да аплицирате за потрошувачкиот кеш кредит на ИутеКредит онлајн IuteCredit Macedonia | најбрзо и најкомфорно!, или преку мобилната апликација MyIute која е достапна на Google Play или App Store. Воедно, можете да ја искористите промотивна понуда која е во тек и да добиете -20% попуст на трошоците сo преземање на мобилната апликација MyIute и поднесување на апликација за кредит! Аплицирањето за кредит е  достапно 24/7, лесно и брзо во секое време од денот.

За да аплицирате за кредит потребна ви е минимална документација, само лична карта или пасош. Одобрувањето на кредитот е за само 10 минути и средства стануваат веднаш достапни за користење. Дополнително, можете да подигнете и ИутеКредит Mastercard картичка за полесно располагање со одобрените парични средства додека патувате.

Сега е време да го одберете потребниот износ на својот потрошувачки кредит на рати и да започнете со реализација на своите планови и желби.

Одберете износи до 240.000 денари со рок на отплата до 48 рати и отпатувајте кон посакуваната дестинација.

Тимот на ИутеКредит ве очекува!

 

 

 

 

Извор: ИутеКредит Македонија

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе