Карпош: Добитници на стипендии за Талентирани ученици 2022 /2023

ОпштиниКарпош: Добитници на стипендии за Талентирани ученици 2022 /2023

Најчитано

ДОБИТНИЦИ НА ПРВА КАТЕГОРИЈАСТИПЕНДИИ ЗА ТАЛЕНТИРАНИ УЧЕНИЦИ ЗА УЧЕБНАТА 2022/2023 ГОДИНА

 

 

ДОБИТНИЦИ НА ВТОРА КАТЕГОРИЈАСТИПЕНДИИ ЗА ТАЛЕНТИРАНИ УЧЕНИЦИ ЗА УЧЕБНАТА 2022/2023 ГОДИНА

 

Извор: Општина Карпош

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе