Кавадарци: Детската недела – Другарството е дел од детската среќа

ОпштиниКавадарци: Детската недела - Другарството е дел од детската среќа

Најчитано

Кавадарци ја има својата иднина! Здрава, среќна и насмеана.
На Градски плоштад, дечињата од ЈОУДГ ,,Рада Поцева” покажаа дека не треба многу за да бидеме среќни.
Со среќа детската недела под мотото ,,Другарството е дел од детската среќа”.

 

Погледнете како помина настанот: 👀👇

 

Општина Кавадарци 

 

Извор: Општина Кавадарци 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе