Гази Баба: Потпишан договор за Меѓуопштинска соработка со цел изградба на улицата Христофер Жефаровиќ

ОпштиниГази Баба: Потпишан договор за Меѓуопштинска соработка со цел изградба на улицата...

Најчитано

Градоначалникот Бобан Стефковски го потпиша договорот за меѓуопштинска соработка помеѓу град Скопје, општина Гази Баба и ЈП Улици и Патишта со цел изградба на улицата Христофер Жефаровиќ.

Општина Гази Баба партиципира со финансиски средства во реализацијата на овој проект.

 

Извор: Општина Гази Баба 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе