Ѓорче Петров: Приемни денови во општината

ОпштиниЃорче Петров: Приемни денови во општината

Најчитано

Идеите и предлозите од граѓаните се секогаш добредојдени. Приемните денови во општината течат со иста динамика. Градоначалникот Александар Стојкоски секојдневно остварува средби.

За секој жител вратата е отворена и сите сугестии ќе бидат разгледани. Доколку имате потреба од средба, линиите на телефонскиот број во општината 20 44-411 се отворени.

 

 

 

Извор: Општина Ѓорче Петров

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе