Штип: Изградба и уредување на новото спортско рекреативно игралиште во населба Сењак 4

ОпштиниШтип: Изградба и уредување на новото спортско рекреативно игралиште во населба Сењак...

Најчитано

Беше извршен увид во градежните активности за изградба и уредување на новото спортско рекреативно игралиште во населба Сењак 4.

Со реализирање на вакви проекти секоја населба ќе има соодветни места за спортување и рекреација на сите генерации.

 

 

 

Извор: Општина Штип 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе