Радовиш: ТППЕ Радовиш со нова техничка опрема

ОпштиниРадовиш: ТППЕ Радовиш со нова техничка опрема

Најчитано

Денес, беше  реализирана  набавката на високо квалитетни рачни  радио станици, како дел од техничка опрема, согласно потребите на ТППЕ .

Општина Радовиш, продолжува со финансиска подршка  на  неопходното тековно опремување  на  ТППЕ Радовиш.

 

 

 

Извор: Општина Радовиш 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе