Радовиш: Цивилно воена соработка со

ОпштиниРадовиш: Цивилно воена соработка со

Најчитано

Градоначалникот Ацо Ристов имаше средба со претставници од амбасадата на САД и вооружените сили на нашата држава.

 

Посетата и средбата беше со цел за проширување на цивилно воената соработка.

 

 

 

 

Извор: Општина Радовиш 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе