Гази Баба: Учениците од ООУ “Стив Наумов” во посета на општината

ОпштиниГази Баба: Учениците од ООУ "Стив Наумов" во посета на општината

Најчитано

Учениците беа запознаени со функционирањето на општинската администрација, Советот на општината, а ја посетија и канцеларијата во која работи градоначалникот Стефковски, кој пак им одговори на интересни но сериозни детски прашања.

Не радува фактот што дечиња кои се четврто одделение во основно образование поставуваа општествено одговорни прашања.

Извор:  Општина Гази Баба 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе