КСС: Допис до пратениците за поддршка на поднесените амандмани за измена на Буџетот за 2023

СиндикатиКССКСС: Допис до пратениците за поддршка на поднесените амандмани за измена на...

Најчитано

Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија (КСС) се обрати до пратениците во Собранието да ги поддржат амандманите за измени на буџетот за 2023, кои што беа поднесени од група пратеници како реакција на дописот од КСС до пратениците во Собранието.

 

Во прилог Барањето до пратениците:

 

 

 

 

 

Извор: Конференција на слободни синдикати на Македонија 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе