spot_img
spot_img

Нова година во Ресторан Парк со ? Dj Babura J. ? ?KUKU LELE ? ✨ Karolin.ski ✨

НовостиНова година во Ресторан Парк со ? Dj Babura J. ? ...

Најчитано

Со особена чест и задоволство Ве покануваме на една незаборавна вечер заедно со нас да ја дочекаме Новата година, во добро познатиот локал Ресторан Парк. Кој се наоѓа во градскиот Парк во Скопје.

? Dj Babura J. ?

?KUKU LELE ?

✨ Karolin.ski ✨

Со купени карти добивате резервација – конопој

За секоја резервација следува ладна и топла даска (пршута, печеница, кулен, кашкавал ајдамер, поховани зденки, пирошки, прсти и маслинки).

Добивате НЕОГРАНИЧЕНО пиење цела вечер на стандардните пијалоци: газирани и негазирани сокови, виски, коњак, водка, џин, узо, пиво, пелинковац, мартини, вино (бело и црвено).
За други експлузивни пијалоци кои не ни се во мените се доплаќа однапред по следниве цени.

Jameson 0,7L + 4 B52 енергетски= 5000 мкд
Jack Daniel’s 0.7L+ 4 B52 енергетски = 6000 мкд
Greygoose 0.7L + 4 B52 енергетски = 8000 мкд
Moët & Chandon Champagnes = 9000 мкд

Цената за една карта е НЕВЕРОЈАТНИ 1999 мкд. до 21 декември за после 2199 мкд и на врата 2500 мкд.
Со секоја купена карта бесплатно учествувате во лотарија извлекување на вредни награди, ваучери од нашите пријатели:

? Promoitalia ?

? Ваучер од 60.000 мкд ?
? Ваучер од 30.000 мкд ?

? Ваучер од City Plus за свадбена фотосесија во вредност од 18.000 мкд ?

? Ваучер за патување од Go Travel во вредност од 5000 мкд ?

? Beauty kit ??(опрема за маникир и педикир) ваучер од 3000 мкд ?

Организирано професионално обезбедување кое ќе се грижи за гостите и безбедноста на локалот.

Забавата продолжува со секоја купена карта добивте гратис влез во дискотека Central Park All season club.

Сите резервации се во строго ограничен број, затоа резервирајте на време.

Тел. за контакт ? 079 337 467, 071 399 765, 070 302 198.

 

 

Извор: Javnaadministracija.mk

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
[td_block_ad_box spot_img_horiz="content-horiz-center" media_size_image_height="1000" media_size_image_width="1000