spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeСамостојни органиОргани во составУЈП: Прашалник за мерење на задоволство на корисниците на услуги на УЈП...

УЈП: Прашалник за мерење на задоволство на корисниците на услуги на УЈП (2022)

Со цел подобрување на квалитетот на услугите на УЈП, пополнете го „Прашалникот за мерење на задоволството на корисниците на услуги на УЈП (2022)“ https://forms.gle/qQuCNK12gvgM9chw6

Пополнувањето на прашалникот нема да ви одземе повеќе од 2 (две) минути. Истражувањето е во целост анонимно. Прашањата означени со (*) се задолжителни. По пополнувањето на прашалникот притиснете на копчето „Submit“ на крајот од документот и Вашите одговори ќе бидат автоматски испратени.

– Линк до албанска верзија https://forms.gle/zrN5KuaMgDCUPWR27

 

 

 

 

Извор: Управа за јавни приходи 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...