spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМОН: Резултати од приговори за сместување во студентските домови во Штип

МОН: Резултати од приговори за сместување во студентските домови во Штип

Прочитајте и дознајте: ??

 

 

 

Извор: Министерство за образование и наука 

Прочитајте

МЈА: Лазе Јаќимоски ја презеде функцијата Заменик – Министер за Јавна...

0
Во просториите на Министерството за Јавна Администрација денес беше извршено примопредавање на должноста Заменик - Министер за Јавна администрација. Министерот за Јавна администрација, Горан Минчев, заедно со поранешниот Заменик - Министер на Министерството...