Ѓорче Петров: Јавен Повик за давање на користење на објектите за спорт, сопственост на општината

ОпштиниЃорче Петров: Јавен Повик за давање на користење на објектите за спорт,...

Најчитано

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе