spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМОН: Резултати од приговори за сместување во студентските домови во Штип

МОН: Резултати од приговори за сместување во студентските домови во Штип

Прочитајте и дознајте:??

 

Извор: Министерство за образование и наука 

Прочитајте

Карпош: Актите кои ги носи секторот Инспекторат ќе бидат достапни на...

0
Заради поголема транспарентност и отчетност кон јавноста, Општина Карпош на својата официјална веб страница ќе ги објавува актите кои на неделно ниво произлегле, односно...