МЖСПП: Извештај од деталното истражување спроведено на локација Пеленица, Драчево

МинистерстваМЖСПП: Извештај од деталното истражување спроведено на локација Пеленица, Драчево

Најчитано

Прочитајте и дознајте:👀👇

 

Во прилог е Извештајот од деталното истражување спроведено на локација Пеленица, Драчево

 

 

 

Извор: Министерство за животна средина и просторно планирање

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе