spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОгласи за вработувањеАВРСМ: Активни огласи од Работодавците

АВРСМ: Активни огласи од Работодавците

Прочитајте и аплицирајте: ??

 

 

ОГЛАСИ за вработување 

 

 

Извор: Агенција за вработување 

Прочитајте

МЈА: Лазе Јаќимоски ја презеде функцијата Заменик – Министер за Јавна...

0
Во просториите на Министерството за Јавна Администрација денес беше извршено примопредавање на должноста Заменик - Министер за Јавна администрација. Министерот за Јавна администрација, Горан Минчев, заедно со поранешниот Заменик - Министер на Министерството...