spot_img

МЕ: ЈАВЕН ОГЛАС за финансиска поддршка за потрошена електрична енергија за лица кои спаѓаат во категоријата ранливи потрошувачи на енергија за 2023 година

МинистерстваМЕ: ЈАВЕН ОГЛАС за финансиска поддршка за потрошена електрична енергија за лица...

Најчитано

ЈАВЕН ОГЛАС за финансиска поддршка за потрошена електрична енергија за лица кои спаѓаат во категоријата ранливи потрошувачи на енергија за 2023 година

 

 

 

 

 

Извор: Министерство за економија 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе