spot_img

Сарај: Градоначалникот Беџети на средба со Претседателката на Здружението за афирмација на жените во Скопје, Сулејман

ОпштиниСарај: Градоначалникот Беџети на средба со Претседателката на Здружението за афирмација на...

Најчитано

Градоначалникот г.Блерим Беџети ја пречека на средба Претседателката на Здружението за афирмација на жените во Скопје, г-ѓа. Ајгил Сулејман.
Средбата беше од информативен карактер и има за цел продлабочување на соработката меѓу општина Сарај и ЗАЖ за реализација на заеднички проекти насочени кон унапредување на жените во секоја област од животот.
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе